Oturma Alanları

Hayalinizdeki Ofis Koltuğuna Sahip Olun

Alcove Ofis Koltuğu

Çeşitli oturma alanları Alcove kanepeleri yoğun ve telaşlı bir ortamda korunaklı, özel alanlar sağlayan açık planlı ofisler için tasarlandı. Bu, alcove’yi yoğun iş veya küçük toplantılar yapmak için mükemmel bir yer yapar.

alcove-ofis-bekleme-koltugu-kabincell

Portus Ofis Koltuğu

Portus, açık görsel kimliğe sahip zarif bir mimari ürün ailesidir. Oturma serisi, buluşma noktası, rahatlatıcı bir alan veya bir paylaşım alanı gibi birçok olasılık sunar: yumuşak  bankı, destek yastığı, alternatif olarak dekorasyon yastıkları ve düzgün bir sırt özelliği ile öne çıkar.

Sofa Ofis Koltuğu

Sofa Ofis Koltukları, Geleneksel ve modern tasarımın bir karışımı olan ihtiyatlı bir tarz, rasyonel ve kişiliğe sahip yaşam alanları organize ederek, refah içinde olma özelliğini sağlar.

Busby Ofis Koltuğu

Busby, yoğun çalışma ortamlarında bile gizliliğin artmasını kolaylaştırır. Busby günlük durumlar için modern bir kozadır.  Busby, ofis temanızı kişiselleştirmenize izin veren çeşitli renk seçenekleriyle gelir. Kozaya benzeyen bir şekle sahip olan Busby, sessiz dinlenme veya özel telefon görüşmeleri yapmak için idealdir.

Nexus Ofis Koltuğu

Nexus ofis koltuğu, bireysel oturma alanları, lobi alanları ve salon koltukları için mükemmeldir. açık plan ofis ortamında bozulmamış bir diyaloğun tadını çıkarmak ya da sadece bir an için yoğun ofisten uzaklaşmak için ideal olan konforlu ve rahatlatıcı bir akustik yüksek arka salon kanepe sunar.

Daha fazla bilgi için iletişim formumuzu kullanarak bize ulaşın .