Blog

Ofis Akustik Çalışma Masaları - Toplantı Modülleri

Kumaş kaplı akustik duvar paneli

Akustik Duvar Paneli ( Kumaş Kaplı )

Kumaş kaplı akustik duvar paneli , akustik tavan panelleri


Mart 15, 2018 0

3D Akustik Duvar Paneli

3D Akustik Duvar Paneli – 3Boyutlu kumaş kaplı akustik duvar panelleri 3D Akustik Duvar Paneli – 3 Boyutlu Kumaş Kaplı Duvar Panelleri Akustik duvar paneli, alanınızdaki istenmeyen arka plan gürültüsünü emmek, yankıları azaltmak ve odanıza üstün ses kalitesi sunmak için tasarlanmış, kumaşla sarılı akustik panellerdir.


Mart 15, 2018 0

Kanopi Akustik Tavan Paneli

Kanopi Tavan Panelleri – Yüzer Akustik Sarkıt Kanopi Tavan Paneli – Ofis Akustiği – Mimari akustik >  Açık plandaki ortam gürültüsünü absorbe etmek için tavandaki ses bulutlarını kullanmayı düşünün. Oldukça mimari olabilirler ve aslında mekânın tasarımına katkıda bulunabilirler!


Mart 15, 2018 0

Baffle Akustik Tavan Paneli

Baffle Akustik Tavan Paneli – Baffle Yüzer Akustik Sarkıt Tavan Panelleri “Projenin gerektirdiği ihtiyaçlar ve mekanların kullanım amacı doğrultusunda, akustik düzenlemeleri en doğru biçimde tamamlarız. Mekandaki ses, gürültü, titreşim kontrolünden akustik hacmin yönetimine kadar genel ve özel tüm alanlarda en verimli çözümleri üretiriz.”


Mart 15, 2018 0

Paravan & Seperasyon Ayaklı Paneller

Paravan & Seperasyon Ayaklı Paneller Akustik Masa Seperatör Sistemleri : Ofis seperasyon sistemleri, separatör panellerimiz ses emici & soğurucu yalıtım malzemesi ile doldurarak vede renkli akustik kumaşlar ile kaplama yapılara dikdörtgen pano yada kare düz veya ayaklı seperatörlerdir. Masalar arası seperatörlerimizi ofis , işyeri alışveriş merkezleri ve spor salonları, toplantı salonları , kütüphaneler, çağrı merkezleri ,…
Devamı


Mart 15, 2018 0