Lucia Xl Toplantı Kabini

Kabincell Lucia Xl Ofis Toplantı Kabini - Offices Meeting Pod

ofis-toplanti-podu-offices-meeting-pod

Kabincell Xl Work

Kabincell Xl Work dış görünüm tamamen aynı iç dizayn 2 kişilik beyin fırtınaları için tasarlandı.

ofis-toplanti-kabini-offices-meeting-pod-kabincell-yeni

Kabincel Xl TOplantı

Kabincell Xl toplantı kapsülü aynı anda 5-8 kişinin toplantı yapması için tasarlandı

Telefon Görüşme Kabinleri

KABİNCELL XL

Kabincell Xl Meeting Pod Toplantı kapsülümüz Koltuk oturma düzeni max 4 kişilik

Hayalinizdeki Ofis Kabinleri Burda

Kabincell Xl

Kabincell Xl toplantı kabini ; 4 kişilik kapsül, tam gizlilik için mükemmel bir çözümdür. Bölmenin içinde gürültüyü korumak için en yüksek kalitede akustik ses panelleri kullanılmıştır.

offices meeting pods

Sessiz Toplantılar

Kabincell Podlar , tüm ofisi veya sizi rahatsız etmeden ofisten rahatsız olmadan, toplantılar, beyin fırtınası oturumları ve birebir görüşmeler yapmak için mükemmel bir yerdir.

Mükemmel Tasarım

Mutluluk, Kabincell‘in varlığının ve yaptığımız her şeyin merkezinde yer almasının nedenidir . Sessiz bölmelerimiz, telefon kulübelerimiz ve özel alanlarımız ofis davranışını değiştiriyor. Bu, insanların daha verimli ve daha mutlu olmalarını sağlar.

Ofis Toplantı Kapsüllerini Üretiyoruz.

"Önemli telefon görüşmeleri için küçük bir modül mü arıyorsunuz? Veya verimli ekip çalışması için belki daha büyük bir şey? Kabincell, kapsülünüzü tasarlamanıza izin verir. Çok çeşitli kullanışlı aksesuarlardan, moda renklerden ve konforlu koltuk seçeneklerinden ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli şekillerde üretilebilir. Tercih ettiğiniz dekoru seçin, gerçekleşmesini sağlayalım.."
Mimar halil gaygusuz
Halil KAYGUSUZ
Y.Mimar

Bizimle İletişim Kurun

Tasarım Atölyesi

Projenizin detayları veya teknik özellikleri ile temasa geçin, size bir teklif verebiliriz. Size ofis bölümlemesi, ofis yenilemeleri veya ofis mobilyaları için teklif verebiliriz.