Ofis Toplantı Modülü

OFİS TOPLANTI MODÜLÜ

Yeni bir ofis tasarımı çağındayız. Kabincell Ofis Akustik Toplantı Modülleri, daha resmi toplantılar düzenlemek, sessiz çalışmak ve bir ekip ile bir proje üzerinde işbirliği yapmak için çekici sessiz alanlardır.

PRİME POD

ELİTE POD

XTREM POD

PRİME X POD

KABİNCELL WORK:)

Kabincell®, Ofis toplantı modülü Geniş masa ve oturma alanına sahip çeşitli formlarda ve ebatlarda kendi iş istasyonlarını, toplantı modüllerini ve rahat sunum odalarını tasarlıyor. istediğiniz kadar açık ofis veya alan düzenlemenizi sağlıyoruz.? mini toplantılar için ideal bir çözümdür.

En üst düzeyde ofis toplantı kapsüllerine sahip olun.

Kabincell Ofis Podları

Kabincell Lande ,  toplantı modülü ; 8 cm kalınlığındaki duvara 40 “LED ekran yerleştirilebilir.  Toplantı sırasında bilgi paylaşımı kablosuz olarak iPhone, iPad veya dizüstü bilgisayar üzerinden yapılabilir veya HDMI girişi üzerinden kablolanabilir.

Round Toplantı Pod

Kabincell Round ofis toplantı modülü, toplantı pod’larımız sayesinde toplantı odalarına gerek kalmadan üstü açık ferah, dekoratif ve akustik alanlar oluşturun.  İstenilen renkte kumaş seçimi yapabiliyorsunuz. Açık alan ofislerde toplantı podlarına ihtiyaç her geçen gün artmakta. 

Ofis bölmeleri bilgi güvenliği ve uyumu sağlar ayrıca müşterileri ve iş ortaklarını hassas bilgileri paylaşmada daha rahat hale getirir. Ofiste toplantı bölmesi olması, güvenilirlik sağlar ve işletmenizin gizlilik ve iletişimi güvence altına almak için adımlar attığını gösterir. Toplantı modülünün yeri sevmedin mi? Başka bir noktaya taşıyın. Sorun çözüldü. Bir ofis toplantı bölmesindeki hatalar, kalıcı ofis inşaatı ile olabileceklerle karşılaştırıldığında neredeyse yok denecek kadar azdır.

Bir defalık kalıcı duvarlar ve demirbaşlar harcaması yerine, şirketinizin nereye giderse gitsin kırılabilecek ve yeniden kurulabilecek modüler bir toplantı bölmesine yatırım yapın.

Toplantı Podları

” Kabincell Akustik toplantı modülü” Podlar, ile duvarlar inşa etmek zorunda kalmadan geleneksel bir toplantı odasının mahremiyetini sunan akustik özellikler içerir”

100 lerce mutlu müşterilermiz arasına katılın.