Ofis Toplantı Kabinleri

Ofis Kabinleri - Toplantı Modülleri - Sessiz Çalışma Alanları - Kabincell Ofis Kapsülleri

TRENDLİNE MİNİ

Trendline mini kapsül ile sessiz gürültüden uzak çalışma alanları yeni nesil ofislerin vazgeçilmezi oldu. Ofis toplantı kabinleri

TRENDLİNE MEETİNG

Toplantı kapsülü herhangi bir zemin veya duvar bağlantısına ihtiyaç duymadan tamamen kapalı odalar oluşturan modüler bir kabin sistemidir

TRENDLİNE XL

Trendline mini versiyonunun xl Modelidir. Büyük toplantılar veya eğitim etkinlikleri için idealdir.

TRENDLİNE

Trendline oval meeting pod akustik ve dekoratif istenildiğinde hareket ettirilebilir. ses yalıtım seviyesi 45 db

Bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçin

Trendline Ofis Bölmeleri

Trendline bölmeleri, herhangi bir zemin veya duvar bağlantısına ihtiyaç duymadan tamamen kapalı odalar oluşturan modüler bir panel sistemidir. Küçük mini kapsüller özel bir çalışma alanı veya yüksek düzeyde akustik mahremiyete sahip küçük bir toplantı alanı olarak uygundur.

Trendline Xl
Trendline Meeting

Mükemmel Yalıtım

Her bir kabin “bölme”, ​​45 desibele kadar yalıtım sağlayan, duvarları ve zemini kaplayan, akustik, ses emici bir kumaşla döşenmiştir. Kapılar, yüksek kaliteli yalıtımlı camdan yapılmıştır ve bu sayede kabinler ses geçirmez hale getirilir.

Opsiyonel Tasarımlar

Ofis bölmelerimiz ve mobilya sistemlerimiz, ofis alanlarının çoğunu, açık alanları bölme ve kapalı ya da kısmen kapalı odalar oluşturma imkanı sağlayarak genişletir ve tamamlar.
Trendline Mini

“Kavramsal çalışmanın yapıldığı ofis alanlarında gürültü seviyesi 55 desibeli geçmemelidir ve uygun akustiği olmayan alanlar bile açık ofis alanlarında 65 desibele ulaşabilir. Bu seviyede iş yorgunluğu ve iş kaybı söz konusudur”

"Kabincell pod’ları, çalışma alanından uzaklaşmaya gerek kalmadan işbirliği yapmak için küçük ekipleri cezbeder. Kabincell pod’ları, gizlilik düzeyine bağlı olarak kapalı pod veya açık pod olarak mevcuttur."
Mimar halil gaygusuz
Halil Gaygusuz
Y. Mimar

En üst düzeyde ofis kabinlerine sahip olun