Ofis Masa Seperatörü

Seperasyon Sistemleri

Kabincell akustik seperatör paneller, işyerindeki gizliliğinizi korur ve iş arkadaşlarınızın rahatsız edici telefonlarını veya bilgisayar seslerini de dışarıda tutar. Sadece işinize odaklanmanıza değil, aynı zamanda insanların kolayca bir araya gelip bilgi paylaşmasına da yardımcı olur.

Kabincell SECREN POD

Zeminden başlayan masalar arası seperasyon sistemleri ofis akusiğinde hep önde olmaya devam ediyor. yüzlerce zengin renklere sahip  yanmaz antibakteriyel akustik kumaşla ofisinizi renklendirin. 

Çağrı Merkezi & Seperatör

Özellikle çağrı merkezlerinde çok sık kullanılan bir sistem olan masa seperatörleri telefonda iletişimde ortamdaki sesin karşı tarafa gitmesini engellemektedir

Masalar Arası Bölücü Panel

Masa Seperatörü genel olarak ofis ortamlarında bulunduğu mekanın dokusuna uygun olarak özel üretimle tasarlanan akustik masalar arası bölücü seperasyon sistemleridir. Ofis Masa Seperatörü | Masalar Arası Bölücü Panel

ofis-masa-seperatoru-masalar-arasi-seperasyon3

Akustik Masa Seperatör Sistemleri : Ofis seperasyon sistemleri, separatör panellerimiz ses emici & soğurucu yalıtım malzemesi ile doldurarak vede renkli akustik kumaşlar ile kaplama yapılara dikdörtgen pano yada kare düz veya ayaklı seperatörlerdir. Masalar arası seperatörlerimizi ofis , işyeri , toplantı salonları , kütüphaneler, çağrı merkezleri gibi ses karmaşasının yoğun olduğu mekanlarda parazit sesleri düzenlemek ve gürültüyü kontrol altına almak için bölücü panel olarak kullanılır. Akustik masa seperatörleri NRC akustik değeri ( ses emilim yutum değeri ) 0.95-1.00 aralığındadır. Baffle akustik kumaş kaplı pano panelleri yangın dayanımı, UNE – EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfıdır.