Akustik Kabin Podlar

Ofis çalışanları için bir sorunmu var ? ozaman ihtiyacınız olan telefon görüşme kabinini düşünün

Hiç şüphe yok ki açık ofis konseptinin hem çalışanlar hem de şirketler için güçlü yararları var. Açık ofis konseptleri iletişimi ve fikir paylaşımını teşvik eder. 

Genel gider maliyetlerini düşürür ve çalışanların daha fazla ekip gibi hissetmelerini sağlar. 

Ancak, açık ofisler de verimliliği düşürebilir ve gürültü seviyeleri ortak bir şikayettir. 
Bazen bu gürültü rahatsızlıkları stresi, yorgunluğu artırabilir ve genel performansı olumsuz yönde etkileyebilir.
Kabincell Akustik kabin podlar, Telefon görüşme kabini – Ofis telefon kulubesi – açık alan ofisler için özel gizlilik alanları oluşturur. mahremiyet ve gizlilik gerektiren anlarda özel alanların keyfini çıkarın. ofis telefon kulubesi

Ofis üretkenliğini ve moralini arttırın

Çalışanlara, ses geçirmez ve ihtiyaç duydukları zaman masalarından kolayca erişilebilen, tamamen kapalı, konforlu ve çalışma alanı sunabilirseniz? Bu çalışanlar artık gürültü seviyelerinin stresini hafifletebilirler… telefon görüşmelerini barış içinde alabilirler… işlerinden çok fazla zaman almadan kişisel meseleleri halledebilirler. Bu, ofisinizde değerli olacak bir şey gibi görünüyor mu?

Kabincell Akustik Pod ve Kabinler

Ofis ve Çalışma alanları için Günümüzde artan akustik beklentilere bir cevap olarak “kabincell” gizlilik alanları sayesinde gerek kumaş kaplı panellerin gerekse farklı akustik malzemelerin kullanılmasına olanak sağlayarak mekanlara farklılık getirdik.

Aklınızdaki tüm telefon kabinleri kavramlarını reddedin. ofis telefon kulübesinin boyutu küçük ancak rahat olması için yeterince geniş. Kesintisiz çalışma ve kesintisiz görüşme  imkanı sunar. Masa üstü, havalandırma sistemi, elektrik prizi ve LED aydınlatma ile çalışmaya hazır hale gelir. Bütün bunlar ve telefon kulübesi çekici, davetkar bir ofis mobilyası parçası!

NEDEN OFISINIZDE BIR TELEFON KABINI‘NE IHTIYACINIZ VAR?

Günümüzün çalışma dünyasında sessiz bir alanın değeri büyüktür. Ayrıntılı iş aramaları için sessiz alan. Kişisel aramalar için sessiz alan. Yapılacaklar listenizde dırdır eden projenin son bölümünü kesmek için sessiz alan. Sessiz alan değerli ve arzu edilir ve Kabincell Telefon Kabini size sessiz alan sağlar.

 

KABİNCELL TELEFON KULÜBESI OFISINIZE AŞAĞIDAKI AVANTAJLARI SAĞLAR:

  • Gizlilik : Mükemmel ses yalıtımı sayesinde aramalarınız özeldir ve ofis sesini duyamazsınız
  • Mükemmel Akustik : Standın içindeki yankısız akustik ortam, böylece çağrılarınız etkili olur ve diğer uçtaki kişi otoparktan aradığınızı merak etmez
  • Konforlu : İyi havalandırılan bir alan, çünkü sıcak, havasız bir yerde oturmak verimliliğinize yardımcı olmaz
  • Serbest Daimi Ürün: Kolay taşınması ve tekrar monte edilmesi
  • Kompakt Boyut: Yerleştirmesi kolay – tek bir pakette her şeyle birlikte gelir
  • Dahil Olan Ekipman: Masa üstü, havalandırma, elektrik prizi ve LED aydınlatma

Kısacası, özel, esnek bir çalışma alanı kadar bir telefon kulübesi değil. Ofis Telefon Kabini, yankı içermeyen, hoş bir çalışma ortamı sunan esnek, şık bir mobilya parçası sunar. Her 15 çalışanınız için yüksek sesli bir ofis ortamında bir telefon kulübesi yerleştirmenizi öneririz. Sessiz ofis politikanız varsa, her 25 çalışan için bir ofis telefon kabini iyi olacaktır.

Ofisinizde bir telefon kulübesi edinme hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Mevcut kat planınıza bakmanıza yardımcı olalım ve bu telefon kabinleri için en iyi alanı ve yerleşimi belirleyelim.