Akustik Duvar Paneli ( Kumaş Kaplı )

Akustik Duvar Paneli ( Kumaş Kaplı )

Mart 15, 2018 Blog 0
Kumaş kaplı akustik duvar paneli

Kumaş Kaplı Akustik Duvar Panel ; Akustik duvar paneli, Akustik paneller, iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir. 

Akustik panel NRC değeri olarak 0,90-1,00 değeri karşılamaktadır. Akustik panel mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren camyünü üzeri kumaş kaplı akustik panellerdir. parmephon akustik , parmephon camyünü akustik panel ,  parmephon asma tavan , parmephon wall panels – parmephon velum duvar paneli – 3d duvar panelleri

Akustik Panel

Kumaş kaplı akustik panellerin kullanım alanları ofisler, çağrı merkezleri, toplantı odaları, konferans salonları, spor salonları müzik stüdyoları , Tv stüdyoları , gibi mekanlarda ses kalitesini artırmak için tavan ve duvarlara yerleştirilerek tamamlanır.

Kanopi Yüzer TAVAN

Kumaş kaplı akustik panel  : Yüzer tavan kanopi sarkıt paneller, tavandan istenilen mesafeden sarkıtılarak montaj islemi yapılır. mekanın mevcut durumuna ve  m2 sine göre  projelendirilir.

3D AKustik Paneller

Üretimini yaptığımız 3d akustik paneller kolay montaj edilebilir, uygulandığı alanlarda akustik düzenlemenin dışında dekoratif ve şık görünüm sağlar, akustik panellere sahip olmanız için daha şimdiden  çok nedeniniz var gibi.

Altıgen Akustik Paneler

Altıgen akustik duvar paneli alanınızdaki istenmeyen arka plan gürültüsünü emmek, yankıları azaltmak ve odanıza üstün ses kalitesi sunmak için tasarlanmış.

Kumaş Kaplı Akustik Paneller

Ekhobon® , Parmephon Solo TEKNİK AKUSTİK içinde yaşadığımız ve çalıştığımız yerlerin akustik konforunu iyileştirmek için paneller, panolar, gerilmiş kumaşlar ve bağımsız veya tavana monte nesneler tasarlar ve geliştirir.

ıletısım